NOVINKY

Svatomartinské hody v Přístavu Kostkov

24. 10. 2020

Vážení hosté,

od 11.11. do 15.11.2020 se u nás bude podávat tradiční Svatomartinská pečínka!!

Rezervujte si svůj stůl na tel: +420 607 068 652 a přijďte ochutnat!

 

Číst více

Asijské pondělky v Přístavu Kostkov

12. 10. 2020

Vážení hosté, v pondělí 12.10. a 19.10. máme výjimečně otevřeno (naopak zavřeno bude v úterý 13.10. a 20.10. - z důvodu odstávky elektřiny) a na tyto dny sme pro vás opět přichystali asijské menu.

Číst více
LETNÍ ROZPALOVÁNÍ 2 aneb STEZKOU PRAVÝCH INDIÁNŮ

LETNÍ ROZPALOVÁNÍ 2 aneb STEZKOU PRAVÝCH INDIÁNŮ

19. 8. 2020

Vážení a milí milovníci dobrého jídla!

26.8.2020 pro vás opět pro vás chystáme LETNÍ ROZPALOVÁNÍ, tentokrát na téma STEZKOU PRAVÝCH INDIÁNŮ!

A na co všechno se můžete těšit?

Pro děti budeme mít připravenou indiánskou stezku v okolí PŘÍSTAVU KOSTKOV. Její součástí bude několik stanovišť, na kterých si děti vyzkouší například: vázání uzlů, poznávání rostlin, přiřazování stop k obrázkům zvířat, vyluštění zprávy z morseovky, střelbu z luku a na závěr se potkají s moudrou indiánskou šamankou!

Mimo to se budete opět moci plavit po rybníku ve člunu, děti se zabaví v tvořivých dílnách a nakonec si můžete třeba opéct špekáček. 

A co pro rodiče? Vyšlete své děti na indiánskou stezku a vychutnejte si pokrmy připravené na našem grilu v altánu. Mimo jiné budeme nabízet grilované ryby z našeho rybníka, placky na blaše nebo míchaný salát s fazolkami a grilovaným sýrem.

K tanci a poslechu bude hrát pan IVO ŠINDEL, dlouholetý člen kapely Věry Špinarové. 

 

 

Číst více

Otevíráme pivní zahrádku na Penzionu Kostkov!

1. 7. 2020

Dnešním dnem spouštíme provoz v Penzionu Kostkov, kde nabízíme malé občerstvení, limonády, zmrzlinu, pivo Bernard a Radegast. Přijďte si užít tradiční atmosféru tradičního místa v teplých letních dnech, protože na jaře roku 2021 začneme s rekonstrukcí hlavní budovy a znovuotevření plánujeme až v roce 2023.

V Přístavu máme nový jídelníček, který budeme opět za pár týdnů měnit. Přijďte ochutnat třeba štikozubce a doplňte jej o lahodné víno z Moravy. Nově naleznete široký sortiment značky Znovín Znojmo v naší nabídce o 20% levněji. Těší nás vaše dosavadní přízeň a toto je malé poděkování za celý tým restaurace Přístav Kostkov.

Pokud máte radost jako my, připijte si s námi Aperolem!

Jeseterům zdar <><

 

Číst více


© 2020 - NA BŘEHU KOSTKOVA, a.s.